تاريخ : | | نویسنده : navayeney

سرپرست اداره كل فناوري اطلاعات IT استانداري تهران گفت: تا 3 ماه آينده طرح تجميع قبوض به صورت سراسري نهايي و اجرا مي‌شود.
 
حميد امرايي در گفت‌وگو با ايسنا، با اشاره به اجراي طرح تجميع قبوض شهري پايتخت، گفت: در حال حاضر به جز شركت توزيع بقيه شركت‌ها از جمله شركت گاز، سازمان آب، مخابرات و همراه اول همكاري خود را براي اجراي طرح آغاز اطلاعات خود را وارد سايت مربوطه كرده‌اند.
 
وي افزود: در فاز دوم اجراي طرح با ورود شركت برق تجميع قبوض شهري به طور كامل اجرا مي‌شود.
 
امرايي تصريح كرد: براي استفاده از سامانه تجميع قبوض كافي است افراد متقاضي يكبار به سايت مراجعه كنند و اطلاعات مربوطه را وارد سايت كنند. لذا در دوره‌هاي بعدي به صورت الكترونيكي شناسه قبض وارد اين سامانه مي‌شود و فرد مي‌تواند به صورت الكترونيكي نسبت به پرداخت قبوض خود اقدام كند.
 
سرپرست اداره فناوري و اطلاعات استانداري گفت: يكي از مزاياي مهم پرداخت قبوض به صورت تجميع در سامانه مديريت قبوض است و به لحاظ اقتصادي صرفه‌جويي‌هايي را براي خانوار به همراه خواهد داشت.
 
وي ادامه داد: مقرر شده از محل صرفه‌جويي صورت گرفته بابت عدم چاپ قبوض شهري در آينده نزديك با هماهنگي شركت‌ها اين هزينه به صورت تخفيف در سامانه و براي اين افراد لحاظ شود.
 
امرايي با بيان اينكه فاز اول طرح تجميع قبوض شهري به صورت پايلوت اجرا مي‌شود، اضافه كرد: اجراي آزمايشي اين طرح با استقبال خوب و قابل قبولي مواجه و مقرر شده با اقداماتي كه جهت فرهنگسازي اين طرح انجام مي‌شود تا 3 ماه آينده اجراي سراسري آن آغاز مي‌شود.
 
سرپرست اداره كل فناوري اطلاعات استانداري خاطرنشان كرد: براي چاپ و توزيع هر قبض شهري بين 500 تا 700 تومان هزينه مي‌شود اين در حالي است كه با اجراي طرح تجميع قبوض شهري در پايتخت و پرداخت قبوض به صورت الكترونيكي از طريق سامانه باعث صرفه‌جويي رقم كلاني مي‌شود.
 
به گفته امرايي پس از اجراي اين طرح شركت‌هاي خدمات شهري براي اخذ هزينه‌هاي آب، برق، گاز، تلفن و موبايل هيچ‌گونه قبضي را صادر نخواهند كرد.رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.