اخبار,اخبارجدید,اخبار جالب

 

احمدي نژاد 6 ميليون بلوط را ديد 6 ميليون بيکار را نديد 

نماينده رشت با اشاره به وعده‌هاي عملي نشده رئيس جمهور ،خطاب به احمدي‌نژاد گفت: آقاي رئيس‌جمهور 6 ميليون بلوط هدر رفته را ديديد کاش اين 5-6 ميليون جوان بيکار را هم مي‌ديد که دارند مانند شمع آب مي‌شوند. به گزارش مهر، غلامعلي جعفرزاده در واکنش به اظهارات رئيس‌جمهور در صحن علني مجلس گفت: رئيس‌جمهور بهتر بود صحبت‌هاي مردم را مي‌شنيد و از مشکلات آنان با اطلاع مي‌شد چرا که نمايندگان حرف مردم را مي‌زنند. بنابراين مي‌شود اين گونه نتيجه‌گيري کرد که رئيس‌جمهور بر خلاف فرمايشاتشان تحمل شنيدن حرف‌هاي مردم را ندارند.

وي افزود: انتظار مي‌رفت در ماه‌هاي پاياني دولت ما گزارشي از عملکرد دولت داشته باشيم اما متاسفانه بعد از هفتمين سال، تازه دولت برنامه‌هاي جديد به مجلس مي‌آورد. جعفرزاده خطاب به رئيس‌جمهور گفت: گوش‌هاي ما خسته شده از شنيدن واژه‌هايي همچون کاهش وابستگي به نفت و توزيع عادلانه ثروت؛ و از اين حرف‌هاي تکراري. به جاي توزيع ثروت فقر توزيع شده، 75 ميليون نفر در اين کشور دارند يارانه مي‌گيرند و هيچکس با هدفمندي مخالف نيست چرا مغلطه مي‌کنيد ما با توزيع بي‌ضابطه پول و افزايش نقدينگي مخالفيم و بر مخالفت‌هاي خودمان نيز اصرار داريم.

نماينده رشت با بيان اينکه متهم کردن مخالفان به مفسدان اقتصادي و سياسي وزن دولت را کاهش مي‌دهد، گفت: اگر بحثي مطرح مي‌شود انتظار مي‌رود که کارشناسي جواب داده شود .

وي افزود: رئيس جمهور فرمودند من حرف محرمانه‌اي ندارم اما من به ايشان مي‌گويم که ما خيلي حرف محرمانه داريم اما نمي‌خواهيم مشکلات به سطح جامعه کشيده شود. جعفرزاده با اشاره به برخي از قول‌ها و وعده‌هاي رئيس‌جمهور که عملي نشده است، گفت: 7 برنامه، اصلاح سيستم بانکي، اصلاح سيستم گمرکي، اصلاح سيستم مالياتي، حفظ ارزش پول ملي، سيستم توزيع کالا از جمله اين وعده‌ها بود و امروز انتظار مي‌رفت رئيس‌جمهور گزارشي از اينها مي‌داد که اين وعده‌هايي که داده شده به کجا رسيده است.

وي خطاب به رئيس‌جمهور گفت: آقاي رئيس‌جمهور در سال 1384 وعده کرديد نرخ تورم تک رقمي‌خواهد شد امروز با غول نقدينگي هيچ گاه اين امر محقق نخواهد شد. مافياي نفت چه شد؟ قرار بود نفت سر سفره مردم بياوريد اما امروز صحبت از قالي و حصير است . از نفت گفتيد اين گونه شد ديگر از قالي و حصير چيزي نگوييد.

آقاي رئيس‌جمهور از باغ و ويلاي هزار متري خبري نيست شما گفته بوديد خوب نيست ايراني‌ها در آپارتمان‌هاي کوچک زندگي کنند ما راضي به همان آپارتمان‌هاي کوچک هستيم. سرنوشت مسکن مهر را ببينيد.

وي افزود: مي‌خواستم بپرسم که سرنوشت سهام عدالت چه شد يادم افتاد که خردادماه انتخابات است . خرداد ماه که انتخابات است مطمئنم که سهام عدالت تحقق پيدا خواهد کرد./مردم سالاریرپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.