فینال لیگ قهرمانان آسیا ,تیم استقلال ایران

بازتاب ناکامی استقلالی ها در رسانه‌ها

الجزیره اسپرت نوشت: استقلال در روزی که بازی دومی را آغاز کرده بود نتوانست شکست 2 برصفر کره را جبران کند و فینالیست شود. استقلالی‌ها می‌خواستند از امتیاز بازی خانگی نهایت استفاده را ببرند و هواداران نیز برانگیخته شدند تا پیروز شوند اما کره‌ای‌ها بازیکنان بزرگی داشتند از جمله دژانوویچ و مائوری سیو که ضرباتی به دروازه رحمتی زدند که وی مهار کرد.

الجزیره اسپورت نوشت: پنالتی چادوری و تبدیل آن به گل نقشه‌های استقلال را برای صعود به فینال لیگ قهرمانان آسیا بر باد داد.

تیم استقلال ایران شب گذشته با تساوی مقابل اف‌سی‌سئول و در مجموع با شکست 4 بر 2 نتوانست به فینال لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. برخی خبرگزاری‌ها این عدم راهیابی را بازتاب دادند.

یون‌هاپ خبرگزاری کره جنوبی پس از برتری اف‌سی‌سئول مقابل استقلال در مرحله نیمه نهایی در دو بازی رفت و برگشت نوشت: با توجه به برتری 2 بر صفر سئول در خانه این تیم در ورزشگاه آزادی به تساوی 2 بر 2 رضایت داد و در مجموع  4 بر 2 پیروز شد و کاری کرد که استقلال از صعود باز بماند و اف‌سی سئول حریف شاگردان مارچلو لیپی در فینال شود.

AP نیز با انتشار گزارشی درباره بازی برگشت اف‌سی‌سئول و استقلال در مرحله نیمه‌نهایی نوشت: این تساوی 2 بر 2 برای نماینده کره کافی بود تا بتواند فینالیست شود. نماینده کره با پیروزی 2 بر صفر در دور رفت برتری نسبی به حریف ایرانی داشت و با همین برتری به آزادی رفت. در آزادی وقتی کاپیتان این تیم با ضربه تماشایی خود دروازه استقلال را باز کرد مشخص بود نماینده ایران کارش برای صعود سخت است.

در ادامه استقلال می‌خواست مقابل تماشاگران خودی پیروز شود به همین دلیل فاصله گل‌ها را با ضربه ساموئل و قاضی کم کرد اما هنوز 10 دقیقه نگذشته بود که کیم جین کیو پنالتی را بر پیکره دروازه استقلال وارد کرد و مهر صعود اف‌سی سئول را به فینال زد.

همچنین الجزیره اسپرت نوشت: استقلال در روزی که بازی دومی را آغاز کرده بود نتوانست شکست 2 برصفر کره را جبران کند و فینالیست شود. استقلالی‌ها می‌خواستند از امتیاز بازی خانگی نهایت استفاده را ببرند و هواداران نیز برانگیخته شدند تا پیروز شوند اما کره‌ای‌ها بازیکنان بزرگی داشتند از جمله دژانوویچ و مائوری سیو که ضرباتی به دروازه رحمتی زدند که وی مهار کرد.

این خبرگزاری ادامه داد: بعد از گل کاپیتان سئول در نیمه اول استقلال نیمه دوم را بدون خسرو حیدری آغاز کرد.

مدافعی که مصدومیت داشت و کامل نمی‌توانست بدود و فضاهایی را به حریف می‌داد. همین عامل باعث شد قلعه‌نویی دست به تعویض بزند. استقلال با گل بازیکنان سابق اث‌میلان یعنی ساموئل به بازی بازگشت و در ادامه بازی گل دوم این دیدار به ثمر رساند اما پنالتی چادوری و تبدیل آن به گل همه نقشه‌های استقلال را بر باد داد و اف‌سی با برتری 4 بر 2 در مجموع فینالیست شد./فارس

 رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.