کارگردانی «حرمان هور» توسط بهرام توکلی

 
سعید سعدی تهیه کننده فیلم سینمایی «حرمان هور» ، از اتمام نگارش فیلمنامه این اثر تا اواخر آذر ماه خبر داد

سعید سعدی ، تهیه کننده سینمای ایران در تشریح این مطلب به سوره سینما گفت : در حال حاضر حدود یک ماه است که نگارش فیلمنامه «حرمان هور» توسط بهرام توکلی کارگردان جوان و خوش قریحه سینمای ایران آغاز شده است و پروژه به صورت تحقیق و نگارش پیش می رود .

وی افزود : هر قسمت از فیلمنامه طی برگزاری جلساتی ، با خانواده دکتر احدی ، راوی کتاب هماهنگ شده و نواقص و نارسایی های احتمالی آن برطرف می گردد .

وی عنوان کرد : مرحله تحقیق و نگارش تا اواخر آذر ماه به اتمام می رسد و پس از آن با اندکی فاصله و استراحت ، پروژه به کارگردانی بهرام توکلی از اواسط دی ماه ۱۳۹۰ کلید می خورد .

سعدی در ادامه افزود: پرداختن به آثار ارزشی از جمله ژانر دفاع مقدس و یا مسائل اجتماعی نیاز امروز جامعه ما است که نباید به راحتی از آن بگذریم و به گمان من یکی از اصلی ترین اهداف حوزه هنری نیز پرداختن به این مقوله مهم است .

وی در ادامه به کیفیت فیلم هایی که با محوریت آثار ارزشی تولید می شود اشاره کرد و افزود: به نظر من اگر تحقیق و پژوهش در زمینه ساخت آثار ارزشی درست صورت بگیرد و علاوه بر آن فیلمنامه های خوبی نوشته شود و بر روی این فیلمنامه ها سرمایه گذاری درستی انجام شود که در نهایت با آثار خوبی روبرو شویم کاری بسیار ارزشمند است که حوزه هنری با توانی که دارد به خوبی از پس آن بر می آید.

این تهیه کننده سینما در پایان گفت : از آنجایی که حوزه هنری رغبت بسیار زیادی به ساخت این فیلم با توجه به درون مایه جالب آن دارد ، و تا کنون از هیچ حمایتی فروگذار نکرده است ، پیش بینی می شود که «حرمان هور» به اثری فاخر و ماندگار تبدیل گردد ..... / شبکه ایران رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.