احمدي‌نژاد: اگر قانون هدفمندي کامل اجرا مي‌شد، ماهانه به هر ايراني 250 هزار تومان مي‌داديم

رئیس جمهور با بیان این که حماسه‌ی اقتصادی محقق خواهد شد، گفت: ایمان دارم ملت ایران اگر تصمیم بگیرد که کاری انجام دهد حتما موفق خواهد شد، ما باید مدل اقتصادی‌مان را تغییر دهیم چرا که مدل اقتصادی ما به گونه‌ای است که دشمن می‌تواند روی آن اثر بگذارد.

رئيس جمهور در جمع مردم استان سمنان گفت: اگر هدفمندی یارانه‌ها به طور کامل اجرا می‌شد در يافتي مردم 250 هزار تومان در ماه بود اما عده‌اي مي‌گويند اگر این کار را ا نجام دهیم مردم تنبل می‌شوند که البته آنان قیاس به نفس می‌کنند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، "محمود احمدی‌نژاد" در سفر استاني خود به  استان سمنان شد در جمع مردم  با اشاره به حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی به عنوان شعار سال، اظهار داشت: ملت ایران همیشه حماسه ساز بوده و قله‌ حماسه سیاسی انتخابات ریاست جمهوری است.

رئيس‌جمهور  با بیان اینکه انتخابات متعلق به مردم است، گفت: امام و رهبری عزیز فرموده‌اند که ما یک رای بیشتر نداریم و همه کسانی که صلاحیت دارند باید بیایند و ملت آنهارا انتخاب کنند، ما به ملت اعتقاد داریم و هر کسی که دست‌اندرکار انتخابات است،‌ باید به مردم اعتماد کند.

وی ادامه داد: برخی باید مراقبت باشند که سخنانی نگویند که مردم را بی‌انگیزه و یا مایوس کنند، وقتی رهبری با جایگاه برجسته‌ای که دارند به صراحت می‌گویند که من یک رای بیشتر ندارم این درسی است برای همه‌ ما؛ اما یک عده می‌گویند نظر رهبری این است که این شخص بیاید و آن شخص نیاید، به شما چه مربوط است؟ این مردم هستند که باید تصمیم بگیرند، همه‌ی سلایق باید بیایند.

وی با بیان این که انتخابات در ایران بسیار مهم و نقش مردم در آن اصیل است، افزود: در ایران ادای دموکراسی در نمی‌آید و نباید در بیاید اما در دیگر کشورهای دنیا تنها ادای مردم سالاری دینی را در می‌آورند و در واقع همه چیز از قبل تعیین شده است.

احمدی‌نژاد گفت: بر اساس اصل ششم قانون اساسی همه چیز بر عهده‌ی ملت است، انتخابات در ایران متفاوت است، ما می‌خواهیم اسلام و احکام الهی را پیاده کنیم که جز با آگاهی مردم ممکن نیست.

رئیس جمهور کشورمان در ادامه سخنان خود در جمع مردم سمنان، افزود: وقتی توده‌ مردم به نتیجه‌ای رسیده‌اند آن نتیجه درست است، اصل انقلاب و صحنه‌های گوناگون دیگر این را نشان می‌دهد، به لحاظ سیاسی حضور مردم دوای مشکلات امروز کشور است و یک مشارکت گسترده و نزدیک به 50 میلیون می‌تواند همه‌ معادلات داخلی و بین‌المللی را بر هم بزند.

وی ادامه داد: اگر مردم در این صحنه وارد شوند و نشان دهند که هستند تمام تلاش‌های دشمنان و کسانی که در داخل به تلاش‌های دشمنان دامن می‌زنند خنثی خواهد شد.

احمدی‌نژاد در ادامه اظهارات خود با اشاره به موضوع حماسه‌ اقتصادی نیز اظهار کرد: اقتصاد ایران باید شکوفا شود، فشارها و طراحی‌ها از داخل و خارج علیه ملت ایران برای این است که اگر ایران پیشرفت کند جایی برای قلدری قلدران نخواهد ماند.

احمدی‌نژاد با بیان این که طبق ادعای دشمنان فشارها در بالاترین حد علیه ملت ایران است افزود: اما معتقدم ملت ایران قادر است همه‌ موانع را از پیش رو بردارد و از گردنه‌ها عبور کند چرا که ایران هم استعداد طبیعی و ذخایر طبیعی و هم نیروی انسانی عالم، دلسوز و با فرهنگ دارد.

وی با بیان اینکه تجربه نشان داده است که اگر به مردم اعتماد کنیم این مردم همه ناشدنی‌ها را انجام می‌دهند گفت: امام روحیه خود باوری را به مردم ایران هدیه کرد و این ملت توانست طاغوت را در هم بشکند و در دفاع مقدس نیز حماسه بیافریند، در عرصه‌های سیاسی و فرهنگی نیز اگر کار را به مردم بسپاریم مردم مسئولیت خود را به خوبی انجام می‌دهند.

احمدی‌نژاد در ادامه با تاکید بر اهمیت شکوفایی اقتصادی کشور گفت: اگر اقتصاد در دست یک عده‌ی قلیلی باشد هرگز ایران به جایگاه شایسته خود نخواهد رسید، یعنی 500 نفر یا 2 سه هزار نفر همه چیز را در دست بگیرند و بگویند که 76 میلیون نفر باید برای ما کار کند.

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به تحریم‌ها علیه کشورمان نیز گفت: ما در یک جنگ تمام عیار و اعلام نشده قرار داریم، می‌خواهند کاری کنند که مردم وارد اقتصاد نشوند از آن سو موانع درست می‌کنند و از این سو با آنان همراهی می‌شود، چرا که می‌دانند اگر مردم وارد  صحنه شوند همه‌ی حصارها را خواهند شکست.

وی گفت: باید انرژی 76 میلیون که 30 میلیون آنها آماده کار هستند رها شود، مقدمه‌ی برداشتن موانع این است که قدرت مردم را همه‌ اجزای حکومت اعم از قوه مجریه، مقننه ، قضاییه و همه‌ تصمیم‌گیران به رسمیت بشناسند.

رئیس جمهور با بیان این که حماسه‌ی اقتصادی محقق خواهد شد، گفت: ایمان دارم ملت ایران اگر تصمیم بگیرد که کاری انجام دهد حتما موفق خواهد شد، ما باید مدل اقتصادی‌مان را تغییر دهیم چرا که مدل اقتصادی ما به گونه‌ای است که دشمن می‌تواند روی آن اثر بگذارد.

وی با اشاره به موضوع هدفمندی یارانه‌ها و با بیان اینکه مقاومت‌ها در مقابل آن زیاد است،گفت: زمانی‌ که ما خواستیم هدفمندی را اجرا کنیم گفتیم که اجازه دهید تمام آن اجرا شود، اما از روز اول فشار آوردند، مشکلات ناشی از تحریم‌ها را به آن نسبت دادند، مگر قانون هدفمندی چه گناهی کرده است؟ هدفمندی یارانه‌ها را ملت ایران به اجرا درآوردند.

وی ادامه داد: اگر هدفمندی یارانه‌ها به طور کامل اجرا می‌شود 250 هزار تومان در ماه می‌شد به مردم داد، می‌گویند اگر این کار را ا نجام دهیم مردم تنبل می‌شوند که البته آنان قیاس به نفس می‌کنند، بعد از آن طرف می گویند که به بیکاران پول دهید که البته ما با این موافقیم اما وقتی می‌خواهیم پول مردم را به خود آنها بدهیم نمی‌گذارند، در حالی که قانون هدفمندی در تمام دنیا به عنوان اولین الگوی ایرانی به رسمیت شناخته شد.

رئيس جمهور با انتقاد از مخالفان ادامه اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها گفت: می‌گویند طرح شکست خورده و به ضرر ملت ایران بوده است، اما وقتی ما می‌خواهیم آن را اجرا کنیم می‌گویند که آن بعد تبلیغاتی دارد اجرای آن بعد تبلیغاتی دارد، از طرفی می‌گویند بد بوده و از این طرف می‌گویند تبلیغاتی.

احمدی‌نژاد تاکید کرد: من ایمان دارم که اگر همه شیاطین جمع شوند و بخواهند مانع حرکت ملت ایران شوند این مردم آنها را زیر پا له خواهند کرد و به قله‌ها خواهند رسید.

وي در بخش دیگری از اظهارات خود گفت: خداوند انسان را خلق کرده است و تحولات جهان را فرصتی قرار داده است تا انسان به تعالی و کمال دست پیدا کند، دنیا به خودی خود اصالت ندارد و ابزار و فرصتی است برای انسان، تا با مجاهدت خود به زندگی جاوید و به قله برسد.

وی با بیان این که رمز پیروزی، کار در راه خدا است گفت: شکوفایی حقیقت انسان بر پایه‌ی کار در راه خداست و ملت ایران نمونه‌ی اعلای کار برای خداوند است و یک تاریخ مجاهدت برای عدالت ، کرامت انسانی و مقابله با ظلم دارد.

احمدی‌نژاد با بیان این که اگر کار برای خدا باشد انسان شفاف و اندیشه‌ی او زلال و قلبش سرشار از محبت و مهربانی می‌شود اظها رکرد:‌ امروز مهمترین مسئولیت ما ساختن ایران و برافراشتن پرچم توحید و عدالت است، هر مکتبی برای اثبات خود نیازمند نمونه‌سازی است و ایران باید برای اثبات توحید و عدالت ساخته شود، ساختن ایران پاسخ به یک نیاز تاریخی برای ساختن مکتب اسلام ناب محمدی (ص) است.

رئيس جمهور تاکید کرد: ایران نقطه امید ملت‌های عالم است و باید زمینه ساز حکومت جهانی امام عصر(عج) شود، ملت ایران با یک حضور حماسی و تاریخ ساز و انتخاباتی برجسته حماسه‌ی سیاسی برپا کرده و دشمنان را مایوس خواهند کرد.

احمدی‌نژاد ضمن اشاره به تشکیل ستاد معادن و ستاد کشاورزی و اضافه شدن 38 هزار مگاوات به ظرفیت نیروگاههای برق و قرار گرفتن ماهواره‌ی بومی در مدار 36 هزار کیلومتری به عنوان طرح‌های ملی تعدادی از طرح‌هایی که قرار است در سمنان اجرایی شود را نیز برای مردم سمنان تشریح کرد.

رئیس جمهور در بخش دیگری از سخنان خود،‌ با بیان اینکه سدهای ساخته شده و در حال ساخت استان سمنان کفاف آب‌آشامیدنی، صنعت و کشاورزی استان را نمی‌دهد گفت: دولت در این زمینه دو تصمیم تاریخی گرفته است که عبارتند از انتقال آب از شمال و جنوب کشور به استان‌هایی که پیرامون کویر مرکزی ایران هستند.

احمدی‌نژاد افزود: طرح انتقال آب از شمال کشور را کلنگ‌زنی کردیم اما عده‌ای که کاری از دستشان برنمی‌آید در این مسیر موانع ایجاد کردند و ایراداتی گرفتند، در حالی که دولت بدون اتکاء به بودجه عمومی کشور این طرح را شروع کرده بود، دستگاه‌های مختلفی در این زمینه بر دولت سخت‌گری و حتی تهدید کردند اما دولت ایستاد و استدلال کرد و در حال حاضر کار به خوبی پیش می‌رود، اکنون 3 هزار میلیارد تومان در این زمینه سرمایه‌گذاری شده است و کار شروع شده است.

وی همچنین با بیان اینکه عملیات اجرایی آب از جنوب کشور به زودی آغاز می‌شود تصریح کرد: این عملیات نیز توسط بخش خصوصی انجام می‌شود که دولت هم در این زمینه کمک‌هایی به بخش خصوصی انجام می‌دهد، من امیدوارم این دو طرح حداقل تا 20 سال آب مورد نیاز به صورت مطمئن تامین کند.

به گفته احمدی‌نژاد، دولت مصوباتی را که قول داده است تا لحظه آخر دنبال می‌کند ووام ازدواج نیز به زودی راه می‌افتد.

رئيس جمهور در پایان سخنرانی خود خاطرنشان كرد: به دلیل سفر خارجی که در پیش دارد و همچنین سفری که به یکی دیگر از استان‌های کشور دارد از شهرهای دیگر استان سمنان دیدار نمی‌کند. 

بازترین نما از استقبال مردمی از احمدی نژاد در سمنان (+عکس)

عصرایران - تصاویر زیر ، بازترین نماها از استقبال مردم و حضور آنها در سخنرانی احمدی نژاد است که توسط خبرگزاری دولتی ایسنا منتشر شده است. استان سمنان زادگاه احمدی نژاد است.

 

محمود احمدی نژاد در سمنان,استقبال از احمدی نژاد درسمنان

حاضران در محل سخنرانی احمدی نژاد در استادیوم شهر سمنان

 

محمود احمدی نژاد در سمنان,استقبال از احمدی نژاد درسمنان

 

 رپورتاژ
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول | زندگی چت |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.