تاريخ : | | نویسنده : navayeney
نويسنده و پژوهشگر سعودي با بيان اين که توفان تغيير روز به روز به عربستان نزديک تر مي شود، نسبت به تبديل تحرکات جوانان اين کشور به رويارويي مسلحانه با رژيم آل سعود هشدار داد.

خانم "مضاوي رشيد" در گفت و گو با شبکه خبري العالم اظهار داشت: رژيم سعودي همچنان با زبان شمشير (سلاح) سخن مي گويد و در واقع به ملت عربستان اعلام مي کند که اگر مي خواهد حقش را استيفا کند بايد دست به شمشير ببرد.

وي خاطر نشان کرد: مخالفت رژيم با هر گونه فعاليت مسالمت آميز مدني اگر چه رويارويي را به تاخير مي اندازد، ولي نمي تواند آن را کاملا منتفي کند.
 
اين نويسنده سعودي همچنين به سخن دکتر "محمد القحطاني"، مسوول انجمن حقوق مدني و سياسي عربستان، اشاره کرد که مي گويد: اگر رژيم عربستان تدابيري نيانديشد با يک انفجار اعتراض هاي اجتماعي و انقلاب روبرو خواهيم شد که نه از جنس تظاهرات مسالمت آميز بلکه در قالب رويارويي مسلحانه خواهد بود.
 
وي در بخش ديگري از سخنانش در تشريح مقاله منتشره خود در نشريه الشرق الاوسط گفت: من در مقاله مزبور اعلام کردم که آرامش فعلي در عربستان آرامش قبل از توفان است.

نويسنده و پژوهشگر سعودي افزود: مقاله ام مبتني بر بررسي وضعيت فرهنگي و فکري جامعه شبه جزيره و همآوايي اين وضعيت با تحولات 6 ماه گذشته در جهان عرب است.

رشيد با تاکيد بر تشابه وضعيت ليبي و عربستان گفت: عربستان و ليبي با وجود فاصله زياد دو کشور در موارد بسياري مانند فقدان نهادهاي جامعه مدني و احزاب سياسي اشتراک دارند.

رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین اصل
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.